Yaşam

İstanbul Festivali Buray ve Hadise’nin Sahne Gösterisiyle Parladı

Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivali olarak etkinlik dünyasına damgasını vuran İstanbul Festivali, Şenlik Park Yenikapı’da tüm hızıyla devam ediyor. Festivalin altıncı gününde Buray ve ardından Hadise’nin konseri ile müzikseverler eğlenceyi doyasıya yaşadı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda gerçekleşen festival, altıncı gününde de kapılarını açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek olan ve farklı etkinliklerin yer alacağı İstanbul Festivali’nin altıncı gününde katılımcılar doyasıya eğlendi.

Ünlü şarkıcı, Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından Şenlik Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nin ana sahnesinde sahne aldı. Burada Seyirciye keyifli dakikalar yaşattı. Seyirci ile sahnede yakın temas halinde olmak Buradamüziklerini müzikseverlerle buluşturdu.

Gecenin ikinci konserinde ise hit müzikleriyle etkinlik gerçekleşti. Dansları ve eşsiz performanslarıyla müziklerini müzikseverlerle buluşturuyor. etkinlikgeceye damgasını vurdu.

İstanbul Festivali’nde 27 Temmuz Perşembe öncesi Su SoleyDaha sonra Haluk Levent, 28 Temmuz Cuma günü, daha önce bedukDaha sonra ajda pekkansahne alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-savastepe.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu