Yaşam

Allah aşkına 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyilik yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler güzel olacak?

iyilik Murat Öztürk’ün yönettiği, Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey’in oynadığı Türk drama dizisidir. Availability 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eleme yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde güzellikler neler olacak?

İYİLİK SAAT KAÇTA?

İyilik her cuma 20:00’de Fox Tv ekranlarında.

İYİLİK 22. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İyilik 21.bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra 22.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanı yayınlanınca paylaşacağız.

İYİLİK 21. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

İYİLİK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Poyraz, Neslihan’la evlenmeyi düşünürken Damla’nın gerçekten de hamile olduğu gerçeğiyle sarsılır. Baba olacağını öğrenen Poyraz, Neslihan’la evlenmekten vazgeçecek mi?

Melis, Murat ve Damla’nın geçmişte bir ilişkisi olduğunu öğrendi. Büyük bir şaşkınlık içinde olan Melis bu sefer Murat’ı affedebilecek mi?

Murat, Damla’ya sadece kendilerinin değil, Neslihan ve Poyraz’ın da hayatını etkileyecek bir teklifte bulunur. Damla bu teklifi kabul edecek mi?

İyilik 20. bölümüyle 25 Kasım 20:00’de FOX’ta!

İYİLİKLER YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Neslihan, çocuklarının velayetini almak için Poyraz ile evlendi. Murat, çocukları annelerine karşı kışkırtır. Poyraz’la yeni bir hayata başlamaları için onları babalarına verdiğine Neslihan’ı ikna eder ve Neslihan’ın çocukları görmemesi için elinden geleni yapar.

Koray’ın yurt dışına hiç çıkmadığı anlaşıldı. Olayı araştıran polis, buldukları bir delille Damla’nın kapısını çalar. Damla’nın Koray’ı öldürdüğü ortaya çıkacak mı?

Kıskançlıktan deliye dönen Murat karşı saldırıya geçer ve Damla ile evlenir. Neslihan, Damla’nın çocuklarına üvey anne olmasını kabul edemez ama velayet Murat’ta olduğu için hiçbir şey yapamaz. Neslihan yeniden çocuklarıyla birlikte olabilmek için herkesi şaşırtmanın bir yolunu bulur.

İYİLİK NEDİR?

“İyilik” dizisinde; Neslihan’ın (Hatice Şendil) dışarıdan muhteşem, kıskanılacak bir hayatı vardır. Neslihan bu hayale inanıp mükemmel bir hayat yaşadığını düşünürken hayatta en güvendiği kişi olan kocasının (İsmail Demirci) uzun süredir kendisini aldattığını öğrenir. Üstelik ablasının yerine geçtiği Damla (Sera Kutlubey) ile. Bastığı tüm taşlar yerinden oynamıştır ve Neslihan yeniden ayağa kalkıp kendisi, ailesi ve çocukları için mücadele edebilmek için doğruyu ve yanlışı, iyiyi ve kötüyü sorgulamak ve yeniden yorumlamak zorundadır…

İYİLİK KADROSU

Hatice Şendil : Neslihan Arkun Yücesoy

İsmail Demirci : Murat Yücesoy

Sera Kutlubey : Damla Dinçer

Perihan Savaş : Şahika Arkun

Özgür Çevik : Koray Demirağ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu