Yaşam

Gölcük’te Sanat Dolu Bir Hafta

Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle; 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası boyunca Gölcük’te sanat dolu etkinlikler yapılacak.

Bir kültür ve sanat kenti olan Gölcük; 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası boyunca sanat dolu etkinliklere ev sahipliği yapacak. Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenecek etkinlikler kapsamında folklor ve bando gösterileri, el sanatları stantları ve konserler ile Gölcük halkı sanat dolu bir hafta yaşayacak.

SANAT DOLU HAFTA FOLKLOR GÖSTERİLERİYLE BAŞLAYACAK

Sanat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri 1 Haziran Perşembe günü saat 11:00’de folklor, bando gösterileri ve Gölcük Halk Eğitim Merkezi bahçesinde yapılacak konser ile başlayacak. Birbirinden güzel el işlerinin yer alacağı stant ile devam edecek etkinliklerin ilk günü saat 20:00’de sona erecek.

ETKİNLİKLERDE SANATA DAİR HER ŞEY VAR

Etkinlikler kapsamında 2 Haziran Cuma günü saat 10:00’da Siretiye Yaşam Merkezi’nde el nakışı ve dikim işleri standı düzenlenecektir. Etkinlikler, 5-7 Haziran tarihlerinde Kazıklı Kervansaray Kültür Binası’ndaki GÖLMEK yıl sonu standı ile devam edecek. Sanat dolu hafta, 7 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’de Kazıklı Kervansaray Kültür Binası’nda gerçekleştirilecek Klasik Sanatlar Gecesi ile sona erecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu