Ekonomi

Borsa İstanbul Kümesi dış eğitim programları devam ediyor

Borsa İstanbul Kümesi’nin eğitim faaliyetleri kapsamında Dış Eğitim Programları kataloğumuzun yayınlanmasıyla birlikte ülkemizin farklı şehirlerinden değerli paydaşlarımızın yoğun ilgisi devam ediyor. Bu kapsamda aracı kurum çalışanları, bankalar, finansal kuruluşlar ve portföy yönetim şirketlerinin çalışanları, bilgi dağıtım kuruluşları, halka açılmayı planlayan halka açık şirketlerin çalışanları, KAP, üye kuruluşlar gibi değerli paydaşlarımıza 60’ın üzerinde eğitim programı sunuyoruz. Ortak yerleşim hizmetleri alıyor/alacak. Sizlerin yararına sunmaya devam ediyoruz.

Sermaye piyasalarına ilişkin daha sistematik ve kapsamlı eğitim olanakları sunmak amacıyla hazırladığımız, temel bilgi ve farkındalığın yanı sıra teknik bilginin de önemli olduğu ve siz değerli paydaşlarımızın hizmetine sunmaya başladığımız Borsa İstanbul Dış Eğitim Programlarımız Sermaye piyasalarında aracı kurumlar ile Borsa İstanbul Kümelenmesi’ndeki diğer paydaşlar arasındaki sinerjiyi destekliyoruz. Derinlik ve farkındalığın geliştirilmesi amaçlanır.

Borsa İstanbul Yurt Dışı Eğitim Programları Kataloğunda yer alan eğitim tarihleri; Web sitemiz üzerinden alınan ön talepler doğrultusunda oluşturulur.

Borsa İstanbul Dış Eğitim Programlarının tüm katılımcılarımıza faydalı olmasını diliyoruz.

Talepte bulunmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

kagizmanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu