Haber

Tampa Belediye Başkanı Balık Tutarken 1,1 Milyon Dolar Değerinde Kokain Buldu

Tampa Belediye Başkanı Jane Castor, Florida Keys’te ailesiyle balık tutarken 1,1 milyon dolar değerinde kokain buldu. Belediye başkanının ofisine göre, geçen ay Maraton’un güneyinde 70 pound (yaklaşık 31,75 kg) ağırlığındaydı ve tahmini sokak değeri 1,1 milyon dolardı. Kokain içeren bir paket bulundu.

ABD Sınır Devriyesi’ne göre paket, 23 Temmuz’da Maraton’un güneyinde bulundu. Castor ve ailesi paketi suyun üzerine çıkardıktan sonra paketin yerini takip ettiler ve bulduklarını Monroe İlçe Şerif Ofisine bildirdiler. Sınır teşkilatı ve Monroe County Şerif Ofisi’ne göre, Sınır Devriyesi ajanları uyuşturucuları Miami Bölgesi’nden aldı.

Border Patrol’e göre, pakette 25 tuğla kokain vardı.

Yardımcı Lider, “Teknecilik camiamızın devam eden desteğini takdir ediyoruz. Bu İyi Niyet Elçisinin çabaları sayesinde, 70 pound kokain federal gözetim altında ve sokaklarımızdan kaldırıldı. Topluluğu, şüpheli faaliyetleri derhal yerel makamlara bildirmeye teşvik ediyoruz” dedi. Adam Hoffner.

Castor, şu anki belediye başkanlığı görevinden önce şunları söyledi: “31 yıl boyunca, Tampa Polis Departmanına şehrin hemen hemen her mahallesinde ve hemen hemen her sıfatla hizmet etti. Ekim 2009’da Castor, Tampa’nın ilk kadın Polis Şefi oldu ve burada görev yaptı. altı yıl. ,” şehir Tampa web sitesindeki biyografisine göre.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu