Ekonomi

Sektörün en genci Odeabank Webrazzi Summit 2023’e katılacak

Dijitalleşmenin kolaylığını insan dokunuşuyla birleştiren “Fijital bankacılık” yaklaşımı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla alanında öne çıkan Odeabank, Türkiye’nin önde gelen girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2023’ün platin sponsoru oldu.

TürkiyeTürkiye’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank Dijital Dönüşüm Direktörü Murat Bitirici25 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenen Webrazzi Summit 2023’te  “Yatırımda Dijital Çağ” başlıklı konuşmasıyla katılacak,

Bitirici, Odeabank’ın yatırım odaklı bankacılık hizmetine yeni bir soluk getiren, kullanıcı odaklı, yeni nesil müşteri deneyimini hayata geçiren çalışmalarını ve hizmetlerini katılımcılarla paylaşacak.

Murat BiriciEtkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Odeabank olarak müşterilerimizi her açıdan anlamaya çalışıyor, ‘kişiye özel’ yatırım ve kişiye özel ürün seçeneklerimiz sayesinde farklı beklentilere sahip kişi ve kuruluşlara bu beklentilerin ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Bankacılık alanında müşteriler artık fiziksel olarak yapabilecekleri birçok işlemi dijital dünyanın kapılarını aralayan taşınabilir veya internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirmek istiyor. Odeabank olarak ürün ve hizmetlerimizde müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerimizin beklentilerini dikkate alıyor ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri hızlı bir şekilde sunuyoruz. Bu vizyonu Webrazzi Summit 2023 katılımcılarıyla paylaşabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu