Haber

Metin Akpınar’ın Favori Oyuncuları: İki İsim Açıklandı

Usta oyuncu Metin Akpınar’dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Akpınar, vatandaşın merakla beklediği ‘Oyunculukta çok yetkin olduğunu düşündüğünüz kişiler?’ soruyu yanıtladı.

Türk sinema ve dizilerinin usta ismi Metin Akpınar, Candaş Tolga Işık’ın hazırlayıp sunduğu ve BAŞ TV’de YouTube’da yayınlanan ‘Uzun Lafın Kısa’ programına konuk oldu.

Akpınar, Işık’ın ‘Oyunculuğu çok iyi dediğin kişiler?’ sorusuna dikkat çeken bir yorum yaptı. “İyi oyuncularımız var. Yani nesilden nesile gelen iyi oyuncularımız var. Hemen ortaya çıkıyorlar” ifadesini kullanan Akpınar, sadece iki isim söyledi.

Akpınar, “Rahmetli Münir (Özkul) abinin çok güzel anlatımı var.

Akpınar’ın konuşmasının devamında; “Halit (Ergenç) mesela çok iyi bir oyuncu. Hem iyi eğitimli hem de iyi eğitimliydi. O da şarkı söyleyebilir. Ayrıca çok zor rollere girip oynayabiliyor. ‘Sultan Süleyman’ kolay kolay alt edilebilecek bir karakter değildi” dedi.

Usta oyuncu Işık’ın ‘Ya Kadın?’ Burcu Biricik’le ilgili soru sorulduğunda “Çok dokulu bir oyuncu. Her rolü oynayabiliyor ve güçlü çıkıyor. Benim için en iyi oyunculardan biri.”

alacahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu