Haber

İsmail Kartal’dan Marius Sumudica’ya yanıt: Sohbet ortağı olmak istemiyorum

Son 16 turunda son 16 turunda konuk ettiği Gaziantep FK’yı 2-0 mağlup eden F.Bahçe, çeyrek finale yükseldi.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Teknik Direktör İsmail Kartal, şunları söyledi: “İki hafta önce burada saha zemininin kötü olduğunu belirtmiştim. Bugün tekrar söylüyorum. Bu kötü zeminde futbol oynamak çok zor. King’in bileği burkuldu. Ne zaman döneceği belli değil. Amaç futbolu bir yere taşımak. İki takımın oyuncuları nasıl futbol oynayacak?” Oyuncular soyunma odasında şikayetçi oldu. Bonucci, ‘Koç, ayağım şişti, oynayamıyorum’ dedi. Daha iyi zeminler alalım ve futbolumuzu geliştirelim. Zemin çok kötü olmasına rağmen iyi bir oyun sergiledik. Oyuncularımı tebrik ediyorum.”söz konusu.

“Her şeyi toprağa bağlayamayız”

62 yaşındaki teknik direktör “Mert Müldür’ün sakatlığını yere bağlayamayız. Kas sertliği var. Bir iki oyuncumuzda sakatlık var. Her şeyi yere bağlayamayız ama böyle ufak tefek durumlar olabiliyor.”dedi.

“Röportaj yapmak istemiyorum”

Tecrübeli çalıştırıcı, Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica’nın sözleri: “Böyle cevap verdi ama bir yıl önce sahanın kötü olduğunu söyleyen de aynı kişiydi. Lütfen buna da bakın. Başka bir cevap vermek veya başka bir şeyle uğraşmak istemiyorum.”Şeklinde cevap verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu