Teknoloji

Fallout 76 Mutation Invasion Güncellemesi Yayınlandı

Bethesda Yazılımları, duyuru ile Fallout 76 Mutasyon İstilası güncellemeyi yayınladı. Oyuna sahip herkesin katılabileceği etkinlikler ve Daily Op iyileştirmeleri ile gelen güncellemenin detayları haberimizde.

Serpinti 76 | Mutation Invasion Artık Tüm Fallout 76 Oyuncuları İçin Ücretsiz Oynanabilir

Fallout 76’nın en yeni güncellemesi Mutation Invasion, halka açık etkinlikleri etkiliyor. Mutasyona uğramış etkinliklerde zorlu görevlerle yüzleşin ve harika ödüller kazanın.

Takımınızı toplayın ve tüm Fallout 76 oyuncularına ücretsiz olan Mutation Invasion’da sizi bekleyen zorlukların üstesinden gelin. Güncelleme ayrıca Periyod 12: Rip Daring ve Cryptid Hunt’ın yanı sıra Daily Op iyileştirmeleri ve çok daha fazlasını getiriyor.

Fallout 76 Mutation Invasion Güncellemesi Ne Getiriyor?

Mutasyona Uğramış Herkese Açık Etkinlikler

Mutasyon adı verilen garip evrimsel güçlendirmeler, düşmanları daha da ölümcül hale getirir. Her saat başı mutasyona sahip bir genel etkinlik görünür. Özel bir simge, bu etkinliğin mutasyona uğradığını ve normal genel etkinliklerin saatin geri kalanında görünmeye devam edeceğini belirtir. Mutasyona uğramış halka açık olaylar aşağıdaki gibi etkileri içerir:

  • Aktif Kamuflaj: Düşmanlar, saldırıya uğrayana kadar görünmez hale gelir.
  • Uçucu: Düşmanlar öldüğünde patlar.
  • Yansıtıcı Görünüm: Düşmanlara verilen hasar size geri yansıtılır.

Mutasyonlar, halka açık etkinlikleri zorlaştırır, ancak görevlerden sağ çıkmanın ödülleri farklıdır. Mutasyona uğramış halka açık etkinlikleri tamamlayan oyuncular, XP, efsanevi öğeler, Hazine Notları veya bazı nadir ganimetler içerebilen Mutasyona Uğramış Paket kazanacaklar. Üye olsanız da olmasanız da bir Fallout 1st üyesiyle mutasyona uğramış bir halka açık etkinliği tamamlayarak ek ödüller kazanın!

Günlük Operasyon İyileştirmeleri

Daily Op galerisinde yeni bir tehdit ortaya çıktı. Uzaylılar yıldızların ötesinden gelip Daily Ops’a yerleştiler! Yeni Daily Op konumları Capitol Building, Garrahan Mining Headquarters ve Morgantown Lisesi’ni açın. Grubunuzla günün kahramanları olacak mısınız?

12. Dönem Başlıyor: RIP DARING VE CRYPTID AVI

Nihayet Fallout 76’da yepyeni bir dönem başlıyor! Yakalanması en zor av olan Rip Daring ve Cryptid Hunt’ın peşinde, 12. Dönem boyunca bu tehlikeli yolculukta maceracı avcıya eşlik edin. Oyunu oynadıkça PUAN kazanabilir ve bununla rütbenizi yükseltebilir ve yeni ödüller açabilirsiniz. Bu ödüller, kullanılabilir öğeleri, para birimini ve kozmetik içeriği içerir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu