Haber

Çorum Belediyesi 4 Yılda 400 Bin Ton Asfalt Çalışması Gerçekleştirdi

Çorum Belediyesi 4 yılda 400 bin ton asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Dr., asfalt ve altyapı çalışmalarını rekor seviyelerde gerçekleştirdiklerini belirtti. Halil İbrahim Aşgın, “Çorum’u modern yollarla buluşturduk. Asfalt dökmedik, cadde, sokak bırakmadık.”

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Gülabibey Mahalle Muhtarı Hasan Belli ile birlikte Küçük Abdullah Sokaklarında devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.

4 yılda 400 bin ton asfalt döktüklerini açıklayan Önder Aşgın, “İlimizin tüm mahallelerindeki asfalt sorununu önemli ölçüde çözdük. Rekor düzeyde asfalt döktük, rekor düzeyde altyapı çalışması gerçekleştirdik” Hava koşulları elverdiği sürece asfalt ve altyapı çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.”

Gülabibey İlçesi’nde çalışmalara hummalı bir şekilde devam ettiklerini belirten Önder Aşgın, “Gülabibey İlçemizde 4 yıldızlı asfalt çalışmasını gerçekleştirerek mahallemizi modern yollarla buluşturduk. Gülabibeyli hemşerilerimizi tebrik ederiz.”

Altyapı ve asfalt çalışmalarının yanı sıra kaldırım çalışmalarının da yavaş yavaş devam ettiğini belirten Lider Aşgın, “Kaldırım taşlarının kilit taşlarını kendi tesislerimizde üretiyoruz. Yeni yol ve kaldırımlarla şehrimizi ilmek ilmek aşkla örüyoruz. Yeni yollar, yeni kaldırımlar inşa etmeye devam ederken bir yandan da sevgiyle çalışıyor, kalplere dokunuyoruz.” “Devam edeceğiz” dedi. – ÇORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu