Haber

CHP Bursa’da kutlama coşkusu

BURSA (İGFA) –Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle Kültürpark Özgen Ailesi Çay Bahçesi’nde kafa karıştırdı.

İl-ilçe yöneticileri, milletvekilleri ve milletvekili adaylarının katılımıyla gerçekleştirilen ziyafette Millet İttifakı’nın il liderleri de hazır bulundu.

Programa CHP Bursa İl Başkanı Turgut Özkan ile tüm milletvekili adayları, ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partili katılarak, “Halkımız artık rahat nefes almak istiyor” dedi.

Konuşmaların ardından milletvekilleri, milletvekili adayları ve belediye başkanları, dev ekranın meclis olduğu sahnede İl Başkanı Turgut Özkan ile teşkilatı selamladı.

Programa DEVA Partisi İl Başkanı Mümtaz Öztürk, Gelecek Partisi İl Başkanı Mehmet Fuat Kadıoğlu, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve Millet İttifakı Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa katıldı. Bozbey. konuşmalar yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu