Haber

Bursa’da AK Parti’nin Teşkilat Akademisi’nde ziller Türkiye Yüzyılı için çaldı

BURSA (İGFA) – Bursa Merinos AKKM’de gerçekleştirilen akademi programına AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Ünite Lider Yardımcısı Muhammet Doğan, AK Parti üç kademe vilayet ve ilçe yöneticileri, AK Parti Bursa Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş ve belediye liderleri katıldı.

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Lideri Mustafa Şen ve ünite başkanlığı tarafından 33 vilayette gerçekleştirilen akademi programının Bursa ayağında AK Parti Dış Bağlardan Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Efkan Ala ‘Türkiye Yüzyılı’, TBMM Türkpa Hukuk ve Memleketler arası Münasebetler Komite Lideri, İstanbul Milletvekilimiz Sayın Erol Kaya ‘Seçim 2023’, Araştırmacı – Muharrir Hikmet Genç ise ‘Siyasal İletişim – Yeni Nesil Medya’ hususlarında fikir ve deneyim paylaşımında bulundu.

Programda açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Bursa Vilayet Lideri Davut Gürkan, Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı ‘Türkiye’nin Yeni Yüzyılı’ vizyonunun verdiği heyecanla çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi. Gürkan, AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen teşkilat akademisi programını “Hep birlikte yürüyecekleri bu yolda teşkilatlarının birlik ve beraberliğini pekiştirme noktası olarak gördüklerini belirtti.

Başkan Gürkan, “Bu yolda bilgimizi, gönlümüzü, lisanımızı bir kılmak için buradayız. Deneyimlerimize yeni bir ufuk açmak, ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonumuzun teşkilat boyutunu kuvvetlendirmek için buradayız. Sürdürülebilirliğin, huzurun, muvaffakiyetin, itimat ve istikrarı, üretimin, verimliliğin, her şeyden kıymetlisi gençlerin ve genç Türkiye’nin yüzyılını gerçekleştirmek için buradayız” dedi.

Davut Gürkan, AK Parti Bursa Teşkilatları olarak, Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın öndeliğinde her alanda güçlü Türkiye maksatlarına her vakit sağlam adımlarla yürüdüklerini söz ederek, şunları söyledi:

“Bu salonda bulunmak demek; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Türkiye Yüzyılı yolunda ‘Ben varım, hazırım, çalışacağım ve ülkem adına başaracağım’ kelamını vermek demektir. Bu salonda bulunmak demek; Milletimizin dayanağı ve duası ile gerçekleştirilen tüm kazanımları koruyacağım demektir. Bu salonda bulunmak demek çalışmaya hazır olmak demektir. Şükürler olsun ki Bursa teşkilatları olarak dünden bugüne bu inancı ispatlayacak birçok zaferler yazan bir takımız. 21 yıl boyunca Bursa teşkilatı onurla, gururla, azimle birçok muvaffakiyete imza attı ve Cumhurbaşkanımıza hiç mahcup olmadı”

AK PARTİ BURSA TEŞKİLATLARI ‘İLK’LERİ İLE DAİMA ÖRNEK OLUYOR

AK Parti Bursa Teşkilatları olarak her vakit birincileri yerine getirerek, Türkiye’ye örnek proje ve çalışmaları hayata geçirdiklerini anlatan Davut Gürkan, kelamlarını şu formda tamamladı:

Dijitalleşmeyle ilgili sistemi kurup hayata geçiren, Yüz yüze gönül gönüle Bursa diyerek Türkiye’nin en farklı, en tesirli saha programını gerçekleştiren, kurduğu davet merkezleri ile sandık konseylerini harekete geçiren işte bu takımlardır. Artık de üye ziyaretlerimizle her birimiz tekrar alandayız. Geçtiğimiz 20 yılda ülkemizde hizmet ihtilalini nasıl hayata geçirdiysek, Türkiye yüzyılıyla birlikte inşallah bir zihniyet ihtilalini de gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımızın da belirttiği üzere ‘Kimlik değil birlik siyasetini’ gerçek kılmak için çalışacağız. Tüm gelecek amaçlarımızı her vakit olduğu üzere, yeniden uğruna çalışmaktan onur duyduğumuz milletimizle el ele gönül gönüle gerçek kılacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu