Ekonomi

BtcTurk Dünyaca Ünlü Futbol Kulüplerinin Taraftar Tokenlarını Listeledi

BtcTurk dünyaca ünlü futbol kulüplerinin Taraftar Tokenlarını listeledi. Bu kapsamda Arsenal, Atletico de Madrid, AS Roma, Barcelona, ​​​​Galatasaray, Juventus, Milan, Manchester City, Paris Saint-Germain ve Trabzon sporEkiplerin kripto para birimleri platformda listelendi ve alım satıma sunuldu.

Kripto para çeşitliliğini güçlendiren BtcTurk Crypto, ürün gamına ilk kez Taraftar Tokenlarını ekledi. AC Milan Fan Token (ACM), Arsenal (AFC), AS Roma (ASR), Atletico de Madrid Taraftar Token (ATM), FC Barcelona Taraftar Token (BAR), Galatasaray (GAL), Juventus Taraftar Token (JUV), Manchester City Taraftar Token (CITY), Paris Saint-Germain Taraftar Token (PSG), Trabzonspor (TRA) gruplarının Taraftar Tokenları platformun web sitesi ve mobil uygulamasında alım satıma sunuldu. Listelenen kripto para birimleri, en yüksek piyasa değerine sahip Taraftar Tokenlerinin ortasında yer almaktadır.

BtcTurk Crypto’da alım satıma açılan Taraftar Tokenları şu şekilde sıralanıyor:

“AC Milan Taraftar Simgesi (ACM)

Arsenal (AFC)

AS Roma (ASR)

Atletico de Madrid Taraftar Jetonu (ATM)

FC Barcelona Taraftar Tokenı (BAR)

Galatasaray (GAL)

Juventus Taraftar Tokenı (JUV)

Manchester City Taraftar Tokenı (CITY)

Paris Saint-Germain Taraftar Tokenı (PSG)

Trabzonspor (TRA)

TARAFTAR TOKENİ HAKKINDA

Taraftar Jetonları kripto para birimleridir. Birçok spor kulübünün Taraftar Tokenları vardır. Taraftar Jetonları, taraftarlar ve spor kulüpleri arasındaki etkileşimi artırmayı amaçlar. Kullanıcılar, destekledikleri kulüplerin Taraftar Tokenlarına sahip olarak hem kulüpteki gelişmeler hakkında söz hakkı elde edebilir hem de bunu bir yatırım aracı olarak kullanabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu